ONE OF A KIND, to polska marka premium tworząca ubrania

Naszym celem jest to, abyście WY – kobiety poczuły się w naszych kolekcjach wspaniale, dosłownie.

Inspiracją do tworzenia naszej marki jest styl Mix&Match, czyli mieszaj i dopasuj.

Chcemy, aby każda z Was odnalazła w naszych propozycjach siebie i swój styl. Ubrania w prosty sposób można ze sobą łączyć, tak by były dopasowane do różnych okazji podkreślając Wasze atuty. Niezobowiązujące, a zarazem podkręcające oryginalność – takie są nasze ubrania.

Jaką zasadą kierujemy się podczas tworzenia kolekcji ONE OF A KIND? „Wyglądamy dobrze w tym, w czym czujemy się dobrze”. Komfort, to podstawa. Spośród wielu tkanin, wybraliśmy te o doskonałej jakości. Nasze wszystkie projekty realizujemy w najlepszych, wyselekcjonowanych szwalniach w Polsce. Projektujemy, szyjemy i realizujemy zamówienia dla kobiet takich jak my – pełnych pasji i doceniających wysoką jakość kupowanych produktów.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Dbałość o szczegóły, to kolejna cecha, która nas wyróżnia. Kolekcje wzbogacone są o dokładnie przemyślane detale. Zależy nam, aby każda kobieta mogła wprowadzić do swojej stylizacji odrobinę luzu bez zatracenia profesjonalnego wizerunku.

Każda nasza konstrukcja powstaje z myślą o figurach polskich kobiet, dlatego nasze rozmiary zaczynają się od XS, a kończą na XL. Bez względu na rozmiar jaki nosicie, nasze ubrania będą idealnie skrojone i dopasowane. Zadbamy o szczegóły, których niekiedy brakuje, kiedy chcemy ubrać się wygodnie, ale ładnie podążając za trendami.

W naszej ofercie znajdziecie niebanalne dresy, legginsy, topy, tuniki oraz sukienki. Odcienie, pasują do większości typów urody, tak aby każda z Was odnalazła w ONE OF A KIND coś dla siebie.

CHCESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS OFERTY SPECJALNE?

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT NA PIERWSZE ZAKUPY.

nie spamujemy - przeczytaj naszą Politykę prywatności

Back to Top